CCTV Kamera Sistemleri

mutlu insanlar kamera sistemi teknodogu gaziantep

Teknodoğu Kamera Sistemi

Teknodoğu Kamera Sistemi ile Sevdikleriniz Daima Güvende Olsunlar

Yüksek çözünürlüklü iç ve dış mekan kameraları ile berrak görüntüler, standart üstü kalitede seçilen malzemeler ile güvenilir ve eksiksiz sistemler öneren Teknodoğu ile Gaziantep’te sevdikleriniz daima gözünüzün önünde..

IP ve HD Sistemler

Günümüzde en yaygın olarak kullanılan iki sistem tipinde, projelendirme ve hizmetler sunmaktayız.

kamera sistemi gaziantep mobil uygulama

Hızlı ve kaliteli mobil izleme için..

Teknodoğu

Gaziantep CCTV Çözümleri

IP Kameralar

IP Kamera Sistemleri, data hattı üzerinden dijital veriyle haberleşen, genel özellikleri bakımıyla daha üstün kameralardır. IP Kameralarda, seçilen ürüne göre True WDR, Dikenli Tel İhlali algılama gibi pek çok üstün özellik bulunabilmektedir. Kurumsal işletmeler için vazgeçilmez çözümlerdir.

AHD Sistemler

AHD Kamera Sistemleri ekonomik, kaliteli, ve yeterli görüntü kalitesi sağlarlar.

Turbo HD Kamera Sistemleri

Dünyanın en büyük kamera üreticilerinden Hikvision un ürettiği Haikon Kameralar bu teknolojiyi kullanmaktadır. Haikon Kameralar üst düzey S/N oranlarıyla diğer AHD Kameraların çok üzerinde kalite sunarlar. Haikon Kameralar için çok uygun fiyatlar sunmaktayız.

Uygulama Alanları

Güvenlik Kamerası

  • İşyerlerinde hırsızlık olaylarının takibini sağlar, işyerinde herhangi bir olay yaşandığında sesli ve görüntülü kayıt sayesinde olayları gözden geçirmenizi mümkün kılar, işyerindeki disiplinsiz hareketleri yakalamanızı sağlar, müşterilerin emanet eşyaları vs karışması durumunda sizlere tekrar gözden geçirme olanağı sunar, giriş çıkış saatleri takibi yapabilmenize olanak sağlar, herhangi bir zamanda alarm sisteminiz uyarı verdiğinde, mevcut durumu taikp etmenize olanak sağlar.
  • Evlerde, evinizi uzaktan sesli ve görüntülü bir şekilde izlemenizi, hasta, bebek, bakıcı kontrolü yapabilmenize olanak sunar. Evden uzaktayken, hırsız alarm sisteminizin çalması durumunda, durumu uzaktan anında kendi gözlerinizle görmenizi mümkün kılar.
  • Binalarda, sitelerde yüksek caydırıcı özelliği nedeniyle, gerek içeriden gerek dışarıdan gelmiş, gelebilecek kötü niyetli kişileri uzaklaştırır, eşkalinin ortaya çıkmasını sağlar.
  • Yazlık, bağ bahçe gibi her zaman gidilmeyen mekanları uzaktan izleyebilme olanağı sunar.

Markalar

Ucuz Fiyatlara Kanmayın

Kamera sistemleriyle ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için YAZIMIZI okuyabilirsiniz. Buradaki yazımızda, ucuza kurulan paket kameraların, ne gibi sıkıntılar çıkarabileceğini, kameralar arası fark oluşturan parametreleri açıklamaya çalıştık.

Kamera sistemlerinde tek standart, tek doğru yoktur. İhtiyaçlarınızı karşılayacak sistem vardır.

Pek çok kişi, ucuz fiyata aldanıp, Güvenlik Kamerası Sistemi kurdurmakta, kalitesiz ürün kullanan, arıza durumunda teknik destek sağlamayacak firmalar sebebiyle mağduriyet yaşamaktadır. 

Doğru projelendirilmiş, kaliteli ürünler içeden bir sistem sahibi olmak için profesyonel firmaları tercih etmenizi öneririz.

İLETİŞİM