[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]

Gaziantep Alarm Sistemleri

Gaziantep Alarm Sistemleri konusunda kurulum, teknik servis, yedek parça satış hizmetleri vermekte olan bir firma olarak, sizlere sektörle ilgili bazı bilgiler vermek istedik.

Montaj Firmaları

Kaliteli bir sisteme sahip olmanın en önemli koşulu, profesyonel bir firma ile çalışmanızdır. En iyi markayı kullanmanız, panelde gerekli ayarlar yapılmadıkça, hiçbir ekstra özellik sağlamayacaktır.

Genel Montaj Hataları

  • Alarm Sistemi Sireni alarm durumunda sesli ve görüntülü uyarı vermektedir, hırsızlar  da firmalar kadar bu konularda bilgi sahibidirler. Sireninize müdahele edilmesi ihtimaline karşı önlem alınmamaktadır.
  • Dedektör veya sirene giden kabloların bazıları açıktan çekilmektedir, ve bu kablolara müdahale edildiğinde, kablolar kesildiğinde, panelinizin haberdar olması gerekmektedir, bu duruma piyasada dikkat eden firma sayısı çok azdır.
  • Yanlış Projelendirmeler. Bunun bir sebebi müşterilerin ucuz olması için bazı önemli noktalara gerekli ekipmanları kullanmayı istememesidir. Bir diğer sebebi, olası riskleri öngöremeyen, yanlış projelendirme yapan firmalardır.

Alarm Sistemi Markaları

Alarm Sistemleri pazarının en kaliteli problemsiz markalarının ithal ürünler olduğunu belirtmek isteriz. Türkiye’de üretilen ve gelecek vaadeden markaların gelişiminden memnuniyet duymaktayız, ancak piyasayı kalitesiyle domine eden firmalar ithal ürünler kullanmaktadır.

Peki Hangi Alarm Sistemleri Sektörde Kalitesiyle Üst Planda?

CADDX

Gelin en tepeden başlayalım, CADDX Alarm Sistemlerinden bahsedelim. General Electric tarafından üretilen ürünlerdir. Fiyat olarak üst segmenttedirler ve banka, kuyumcu gibi mekanlarda kullanılırlar.

BOSCH

Kablolu ve kablosuz ürünleriyle Bosch, alarm sistemleri pazarında da kaliteli ürünlere sahiptir.

PARADOX

Kanada menşeli Paradox, Türkiyede, özellikle Gaziantep ve Güneydoğu Bölgesinde, kaliteli stabil ürünler kullanmak isteyenlerin tercihi.

DSC

Aynı şekilde Kanada Menşeli olan DSC, Gaziantep Bölgesinde pek kullanılmamakta, Türkiyenin Orta ve Batı Bölümünde Paradox marka ile aynı sıklıkta kullanılmaktadır. DSC ile Paradox un modüllenme yapısı bir miktar farklılık içerir.

CROW

İsrail Menşeli Crow Alarm Sistemleri kalite olarak bu iki markaya denk olmakla birlikte, ülkemizde İsrail ülkesine bakış nedeniyle çok aktif kullanılmamaktadır.

JABLOTRON

Kablosuz alarm sistemlerinde çok kaliteli ve şık ürünleri vardır. Kablosuz sistemler kurma ihtiyacı hisseden bazı bankalarda uygulamaları vardır.

Paradox, DSC, ve Crow markaları kalite olarak birbirlerine denk, üst düzey kaliteli ürünlerdir. 2 yıl garanti süresine sahip olmalarına rağmen, 10 sene ortalama olarak problemsiz çalışmaktadırlar, stabildirler.

Yerli Ürünler

Vionty, bir diğer adıyla Teknim, Desi, Neutron gibi markalar günümüzde Türk üreticilerin üretiminde pay aldıkları ürünlerdir. Türk ürünleri hakkında karşılaştırma yapmak istemiyoruz, çünkü üreticiler bazen eleştirileri olumsuz olarak algılamaktadırlar, ancak daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim kurabilirsiniz.

Çin Menşeili Alarm Sistemleri

Çok sayıda ürün olmakla birlikte, bunlardan en çok tutulan Wisetech Alarm Sistemleridir.

Alarm Sistemi Kurulumu, Taşınması

Alarm Sistemi kurulum ve taşıma hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen iletişim kurunuz.

Kiralık Sistemler

Alarm Sistemi Kiralama hizmetimiz Gaziantep’te yeni uygulamaya koyduğumuz, kısa süreli ve uzun süreli kullanıcılar tarafından tercih edilen bir uygulamamızdır.

Teknik Servis

Alarm Sistemi arıza, teknik servis, teknik destek ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz. Herhangi bir arızanız tarafımızca çözülemediği takdirde, servis ücreti vb. almamaktayız.

Yaz Kampanyası

Eylül Ayı sonuna kadar şaşırtıcı fiyatlarla alarm sistemi kurulumu yapmaktayız.

İletişim

Gaziantep Alarm Sistemleri hizmetlerimizle ve ürünlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim sayfamızı inceleyiniz veya +90 342 909 99 82 yi arayınız.
[/av_textblock]

[av_hr class=’invisible’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ admin_preview_bg=”]

[av_social_share title=’Paylaş’ style=” buttons=’custom’ share_facebook=’aviaTBshare_facebook’ share_twitter=’aviaTBshare_twitter’ share_pinterest=’aviaTBshare_pinterest’ share_gplus=’aviaTBshare_gplus’ share_reddit=’aviaTBshare_reddit’ share_linkedin=’aviaTBshare_linkedin’ share_tumblr=’aviaTBshare_tumblr’ share_vk=’aviaTBshare_vk’ share_mail=’aviaTBshare_mail’ admin_preview_bg=”]