hirsiz alarm sistemleri soygun teknodogu

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri  günümüzde lüks değil, bir ihtiyaçtır.

  • Alarm sistemleri ev ve işyerlerindeki can ve mal güvenliğini üst düzeye taşımakla birlikte yüksek caydırıcı özelliği ile potansiyel tehlikeleri sizlerden uzakta tutar. Doğru projelendirme, ihtiyaç belirleme, hırsız alarm sistemlerinde çok önemlidir.
  • İster mekanınızda ister dışarıda olun, alarm sistemleri can ve mal güvenliğinizi korumak için çok güçlü bir tedbirdir.

Neler Sunuyoruz

Alarm Sistemleri hizmetimiz size neleri sunmaktadır:

118 dB Siren Sesi

Herhangi bir hırsızlık, sağlık problemi, yangın vs durumda, devreye girecek güçlü sirenimiz ile, yüksek caydırıcılık ve farkındalık yaratan sistemler kullanmaktayız.

128 dB Siren Sesi

Yüksek dış gürültü olan mekanlarda, veya yakındaki diğer insanların uzakta olduğu mekanlarda, sesi daha uzaklara taşımak, daha yüksek caydırıcı etki vermek için 128 dB Sirenler stoklarımızdadır.

Kablolu ve Kablosuz Sistemler

Kablo çekmenin mümkün olmadığı, veya estetiği bozacağı mekanlarda, kablosuz sistemler ile sisteminiz projelendirilir.

Cep Telefonu(mobil) Uygulamalar

Cep telefonu uygulamaları ile Android ve İOS akıllı telefonlar sayesinde, alarm sisteminizi kontrol ve takip edebilir, açılış kapanış zamanlarında anında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm bunları yaparken herhangi bir ücret ödemezsiniz. (sms paketi, vs)

Yangın Algılama Özelliği

Ayrıca hırsız alarm sisteminize eklenecek, duman, gaz dedektörleri ile herhangi bir yangın durumu çok hızlı şekilde tespit edilebilir.

Su Baskını Algılama

Sisteminize bağlanacak su baskını dedektörü ile, herhangi bir su kaçağı çok önceden tespit edilerek, erken müdahele etme şansı verir.

İzleme Merkezi Hizmeti

Sisteminiz, izleme merkezi ile opsiyonel olarak 7/24 takip edilir, gerekli durumlarda, size yakınlarınıza, asayiş ekiplerine bilgi verilir. Alarm İzleme Merkezimiz bir dakikadan kısa sürede sizlere ulaşmakta, sizlere ulaşılamadığı durumlarda ise polis ve/veya itfaiyeye bilgi verilmektedir.

Kullandığımız Ürünler

Paradox, Neutron, DSC olmak üzere pek çok ürünü, sistemi, ürünü projelendirip uygulamasını yapıyoruz.

İletişim

Ücretsiz keşif için iletişime geçin farklı opsiyonlarla sisteminizi sizler için tasarlayalım.