İZLEME MERKEZİ

Ev ve işyerlerinin güvenliği için hırsız alarm ve kamera sistemlerinin önemi hiç tartışılmaz. Ancak, güvenlik seviyesini çok daha ileri taşımak için Alarm İzleme Merkezi 7/24 alarm panelinizi takip etmekte, can ve mal güvenliğinizi bir adım ileri taşımaktadır.

Hızlı Geri Dönüş

Fazla sayıda aboneye sahip pek çok alarm merkezi, operatör sayısını gerektiği kadar artırmadığı için aynı anda oluşan durumlardan dolayı geciken geri bildirim, müdahele yapmaktadır.  Bazı durumlarda yarım saati bulabilen, hatta hiçbir bilgi vermeyen merkezle çalışıyor olmanız acil bir durumda,  can ve mal kaybına sebep olabilmektedir.

İzleme merkezimiz, herhangi bir durumda, 30-45 saniye kadar bir süre içerisinde sizlere ve/veya yakınlarınıza ulaşmakta, gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır.

İzleme Merkezi Sisteminizi Nasıl İzler?

Hırsız alarm panelleri, sisteme bağlı çevre ekipmanlardan, (PIR dedektör, manyetik kontak, gaz dedektörü gibi) ile kablolu veya kablosuz olarak sürekli bilgi toplamaktadır. Toplanan bu bilgiler, belli bir sıklıkla telefon, GSM, IP GPRS, TCP IP bağlantılarıyla izleme merkezi tarafından sürekli takip edilmektedir.

Teknodoğu olarak, GSM veya IP üzerinden haberleşen sistemleri tavsiye etmekteyiz.

Avantajlar

İzleme merkezi hizmetimizin size sağladığı avantajlar:

  • Belirlenen mesai saatleri dışında giriş olduğunda size bilgi verilir. Böylece, alarm şifrenizi kötü niyetli birisi öğrenerek giriş yapsa bile siz bundan hızla haberdar olursunuz.
  • Herhangi bir alarm, mesai saati harici giriş durumunda belirtilen kişiler bilgilendirilir, parola sistemi mevcuttur.
  • Alarmınızı kurup kurmadığınızı öğrenmek istediğinizde telefonla arayıp öğrenebilirsiniz.
  • Alarm sisteminde oluşan arızalar sistem tarafından görüntülenip teknik servis ekibimizin desteğiyle düzeltilir.
  • Her giriş çıkışta anlık mail gönderildiği gibi aylık sinyaller rapor olarak sizlere bildirilir. Böylece işyerinizin açılma saatinin aylık bilgisini alınmış olur.
  • Alarm kurulması geciktiğinde size bilgi verilir.
  • Opsiyonel olarak her türlü sinyal, giriş, çıkış, arıza size sms hizmeti ile bildirilir.
  • Gerekli durumlarda, kolluk kuvvetleri, itfaiye, sağlık personeli sisteminize yönlendirilmektedir.

Çok Yakında

Sizlere yakında hizmete girecek ve izleme merkezinin gördüğü bilgileri sizin de takip etmenizi sağlayacak akıllı telefon uygulamamızı (İOS ve ANDROID) müjdelemenin gururunu yaşamaktayız.

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.