[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]

Kamera Sistemleri Hakkında

Kamera Sistemleri Hakkında bilgilendirme yapmak istediğimiz bu yazıda, pek çok uygulama alanıyla günümüzde her kesimden insanın kullanmakta olduğu kamera sistemleri hakkında kullanıcıları bilgilendirmek istedik.

Ev Kamerası – Bakıcı – Dadı Kamerası

Ev kamera sistemi, bakıcı tutan, yaşlı, hasta aile fertlerini izlemek isteyen kişiler tarafından kullanılmaktadır. İzlenmek istenen her mekana 1 adet ses kaydı özellikli  kameralar yerleştirilmektedir. İhtiyaca göre hoparlörü de olan, böylece uzaktan karşılıklı görüşmeye imkan veren kameralar portfoyümüzde mevcuttur.
[/av_textblock]

[av_video src=’https://www.youtube.com/watch?v=Aka_6Y3a7ig’ format=’16-9′ width=’16’ height=’9′]

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]
AHD Kamera, kablosuz IP, küp kamera, HD TVI (Turbo HD) kamera seçeneklerimiz mevcuttur. Kayıt cihazına veya SD Kartlara kayıt yapılabilmektedir.

Haikon, Dahua gibi dünya klasmanında kalitesini ispatlamış ürünlerle eşsiz kalitede çözümler mekanlarınız için sağlamaktayız.

Kameraları daha detaylı incelemek, güvenlik kamera sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, mağazamızdaki standları inceleyebilir, veya iletişime geçebilirsiniz.

İşyeri Kamera Sistemleri

İşyerlerinde, daha yüklü miktarda emtia, ürün bulunması sebebiyle, art niyetli kişiler, ve soyguncuların saldırılarına maruz kalınabilmektedir. Eksik, yanlış, ürün verilmekte, ödeme yapılmadığı halde yapıldığı iddaa edilmekte, raflardan artniyetli kişilerce ürünler çalınabilmektedir. Bu gibi durumlarda kamera sistemi eksikliği hissedilmektedir.

Günümüzde işyerlerinde pazar payı en büyük sistem, AHD Kamera Sistemleri dir. AHD Güvenlik Kameraları bütçe dostu ve pazarı oturmuş kameralardır.

IP, AHD, HD TVI, kablosuz kamera seçenekleri, 360 derece görüş alanına sahip balık gözü kameralar, bütçe ve ihtiyaçlara göre projelendirilir.

Arzu ederseniz, işyerinizde istediğiniz kameraları ses kaydetme özellikli kullanarak, önemli görüşmeleri kaydetme imkanı sunmaktayız.

Plaka Tanıma Sistemleri, Otopark Takip Sistemi

İşletmenize, sitenize, müstakil garajınıza giriş çıkış yapan araçların takibini yapmak, bariyer sistemleriyle giriş ve çıkışları kontrol etmek istiyorsanız plaka tanıma sistemi,  otopark ücretlendirme sistemi sahibi olmak istiyorsanız, otopark takip sistemi uygulaması yapmaktayız.

Apartman Kamera Sistemleri

Apartmanlarda giriş ve çıkışları görebilmesi, hırsızları caydırması, asansörün hor kullanımının tespit edilmesi gibi faydaları mevcuttur. Apartman Güvenlik Kamerası yazımızda bu konuyu daha detaylı incelemiştik.

IP Kamera

IP Kamera Sistemleri, daha yüksek çözünürlükte, ve daha yüksek frame oranlarında kayıt yapmakta, aynı zamanda, veriyi dijital olarak ilettiği için, kayıt kalitesi daha yüksek olmaktadır, bunlara ilave olarak yüz algılama, dikenli tel ihlali, koridor modu, True WDR, kayıp/unutulmuş eşya algılama gibi ekstra özellikleriyle daha yüksek standartlarda çözümler sunmaktadır.

İletişim

Kamera Sistemleriyle ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak, kamera sistemi sahibi olmak istiyorsanız, iletişim sayfamızı ziyaret edebilir, veya +90 342 909 99 82 den bizleri arayabilirsiniz.
[/av_textblock]

[av_hr class=’invisible’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ admin_preview_bg=”]

[av_social_share title=’Paylaş’ style=” buttons=’custom’ share_facebook=’aviaTBshare_facebook’ share_twitter=’aviaTBshare_twitter’ share_pinterest=’aviaTBshare_pinterest’ share_gplus=’aviaTBshare_gplus’ share_reddit=’aviaTBshare_reddit’ share_linkedin=’aviaTBshare_linkedin’ share_tumblr=’aviaTBshare_tumblr’ share_vk=’aviaTBshare_vk’ share_mail=’aviaTBshare_mail’ admin_preview_bg=”]