paradox sp4000 alarm paneli teknodogu

Paradox SP4000 Alarm Paneli

Paradox SP4000 Kablolu Alarm Paneli, Kanada menşeili, kaliteli markalarla çalışan firmaların en çok kullandığı alarm panelidir. Ürünün öne çıkan en önemli özellikleri:

 1. Stabil olması,
 2. Stabil olması
 3. Stabil olmasıdır.

Garanti süresi 24 ay olan panel, stabil bir şekilde 10 yıl kadar çalışmaktadır. Piyasadaki bazı ürünler gibi daha garanti süresi bitmeden yaşanan arızalar, ev ve işyerinizden çıkmayan teknik servis personeli, garanti süresi bittikten sonra başlayan servis ücretleri masraflarınız olmadığı için kaliteyi tercih eden kullanıcıların ihtiyaçların çok daha ekonomik ve konforlu olarak karşılamaktadır.

Teknik Özellikleri

SP4000 Alarm Paneli,

 • 8 zonlu,
 • 1 adet PGM (PGM Programlanabilir Çıkışı) olan,
 • Telefon arama özelliği bulunan,
 • Alarm merkezine telefon, GPRS, GSM/GPRS, IP modül üzerinden bağlanabilen,
 • Kablolu

bir “Hırsız Alarm Paneli” dir.

SP4000 Panelle Neler Yapılabilir?

Paradox SP4000 Panelle,

 • Telefon hattı üzerinden, alarm merkezine bağlantı yapılabilir.
 • GPRS, ve GSM, Modülleri ile uyumludur, böylelikle telefon hattı olmayan bölgelerde, veya telefon hattına sabotaj yapılması ihtimali olan mekanlarda üst düzey güvenlik sağlamaktadır.
 • IP modülleri ile uyumludur, IP modülü sayesinde, alarm merkezi bağlantısı yapılırken sabit hat ücreti faturanıza yansımaz. Ortalama bir işyerinde ayda 120 dakika arama ücreti, alarm paneli sebebiyle faturaya  yansımaktadır, bunun maliyeti kullanılan pakete göre değişmekle beraber, 40-50TLye ulaşabilmektedir.
 • GSM, GPRS, IP modülleri kullanıldığında, İOS ve Android telefonlara kurulan program ile alarm panelinin kurulu olup olmadığı takip ve kontrol edilebilmektedir.
 • Partition yapılarak iki farklı mekan, tek bir alarm paneliyle korunabilmekte, böylece, alarm merkezi ve alarm paneli masrafları azaltılabilmektedir.
 • Farklı zone seçenekleriyle, ihtiyaca uygun önceden belirlenmiş modlarda alarm paneli kullanılabilmektdir.
 • Otomatik kurma seçenkleriyle alarm panelinin kurulması unutulması durumlarında mekanınız güvence altına alınmaktadır.

Alarm Sistemi Kurdurmak İsteyenler İçin Bilgilendirme

Alarm Sistemi, mekanınızı kötü niyetli kişilerden koruyan, aynı zamanda caydırıcı bir sistemdir. Bu sistemler, can ve mal güvenliğinizi korurlar. Alarm Sistemi kurdururken, günlük kazanç peşinde koşan, prensipleri ve sistematiği olmayan kişi, usta, veya firmalardan hizmet alan pek çok mekanda kullanıcı ilk başta farketmese bile uzun vadede problem çıkmaktadır.

Sisteminizi bir defa kurdurun, kaliteli, ne yaptığını bilen, profesyonel bir firma ile çalışın, aksi takdirde yaşanacak sıkıntıları ilk başta siz değerli müşterilerimiz çekecektir. Kaliteli ürün kullanımı kadar, ne yaptığını bilen ellerin kurduğu sistemi kullanmak da önemlidir.

SP4000 Fiyatı

Alarm Paneli hepimizin bildiği gibi tek başına kullanılmamakta, “Göz” diye tabir edilen PIR, manyetik kontak, siren, vb çevre ekipmanları ile beraber kurulmaktadır. Mekanınızda kullanılacak kabloların miktarı da fiyatları önemli ölçüde etkilemektedir.

Firmamız, son kullanıcıya montaj ve devreye almayı doğru bir şekilde uygulayamayacağı için ürün olarak satış yapmamakta, kurulumunu yapıp, anahtar teslim hizmet sağlamaktadır.

İletişim

SP4000 Alarm Paneli sahibi olmak, alarm paneli kurdurmak, ücretsiz keşif yaptırmak için +90 342 909 99 82 yı arayabilir veya iletişim kurabilirsiniz.