[av_textblock size=” font_color=” color=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=”]
Riley Appbot Kamera Teknodogu

Bugünkü teknolojik gelişmeler, gelecekte nasıl bir atmosferde yaşayacağımıza dair ipuçları vermektedir. Bu gelişmelerden bir tanesi de robot güvenlik kameraları. Riley Appbot robot güvenlik kamerası kendi rakiplerine göre bazı artılarıyla öne çıkmakta.

İOS Android Uygulamaları

Riley Appbot’u evinizde yokken, cep telefonu uygulamasıyla kontrol edebilir, evin içinde gezinerek evdeki durumu kontrol edebilirsiniz.

Bunun için ihtiyacınız, evde kablosuz wifi ağ ve internet bağlantısı.

2 Yönlü Ses İletimi

İki taraflı ses iletişimi sağlaması, Riley Appbot ile, ev içindeki, kapıdan pencereden gelen görüntüleri dinlemenizi, gerekli durumlarda, Appbot karşısındaki kişi ile uzaktan görüşme yapabilmenizi sağlamakta.

Ayarlanabilir Kamera

Yukarı-aşağı ayarlanabilir kamerası sayesinde Riley ile yer seviyesinden evimizin işyerimizin nasıl gözüktüğünü görebileceğiz.

Ayarlanabilir kafasının bir olumlu faydası ise, Riley Appbot devrildiği durumlarda tekrar ayağa kalkabilmesi için kafasından destek alabilmesi.

Şarj İstasyonu

Şarj istasyonu her zaman sizin manuel olarak şarja taktığınız bir ünite değil. Pili az kaldığında, şarj ünitesinin yakınına getirip uzaktan tek düğmeye basıyorsunuz ve kendisi şarj ünitesine park ediyor.

Şarj ünitesini merkezi bir yere örneğin evinizin girişine koyarak ev girişinizi sürekli olarak izleme şansınız da mevcut.

Gece Görüşü

Güvenlik kamerası deyince aklımıza ilk gelen parametrelerden biri olan gece görüşü, pek çok rakibinde olmamasına rağmen Riley de öngörülmüş.

Yüz Tanıma

Yüz tanıma modu ile, insan yüzü algıladığında insan hareketlerini takip etmeye başlıyor, kişi hareket ettikçe takip etmekte.

Video – Fotoğraf Çekimi

Beş adete kadar 10 saniyelik video çekimi yapabilen Riley, herhangi bir hareket yakaladığında bunu text formatında bilgilendirmekte, ve videoları kendi dahili hafızasına kaydetmektedir.

Ancak böyle bir durumda siz telefonunuzla bağlanıp görüntüleri almazsanız ve bir şekilde robota zarar gelirse – örneğin evinize giren hırsız robotu parçalarsa ya da alıp götürürse, robottaki görüntüleri alma ihtimaliniz olmamaktadır.

Devriye Özelliği

Paletli tekerleklere sahip olan robot kamera, halı, kitap, kapı eşiği gibi engelleri geçebilmekte, 35 dereceye kadar yüksek eğimli yokuşları çıkabilmektedir. Ancak merdiven basamaklarını geçememektedir.

Uzaktan, telefon uygulamalarıyla Riley Appot u evinizde gezdirebilir, gözünüz ve kulağınız olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede, çok sayıda odası olan bir mekanı tek bir cihazla uzaktan izleme şansınız olabilmektedir.

Fakat, bu özelliği Riley kendisi otomatik olarak şu anda yapamamaktadır.

Şarj Süresi ve Pil Özellikleri

Şarj edildikten sonra 1.5 saat civarı görüntü kaydedip yayınlayabilen Riley in ortalama şarj edilme süresi 4 saattir.

Pili Lityum-Ion dur.

Riley Appbot satış fiyatımız 210USD dir. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

[/av_textblock]

[av_hr class=’invisible’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ admin_preview_bg=”]

[av_social_share title=’Paylaş’ style=” buttons=’custom’ share_facebook=’aviaTBshare_facebook’ share_twitter=’aviaTBshare_twitter’ share_pinterest=’aviaTBshare_pinterest’ share_gplus=’aviaTBshare_gplus’ share_reddit=’aviaTBshare_reddit’ share_linkedin=’aviaTBshare_linkedin’ share_tumblr=’aviaTBshare_tumblr’ share_vk=’aviaTBshare_vk’ share_mail=’aviaTBshare_mail’ admin_preview_bg=”]